Тренер Динамо прокоментував поразку в Суперкубку України

16/07/2017

У суботу, 15 липня, в матчі за Суперкубок України Шахтар впевнено обіграв Динамо (2:0) і завоював свій перший трофей в сезоні.

Головний тренер київської команди Олександр Хацкевич підвів підсумки першого офіційного матчу біля керма Динамо:

"Була динамічна гра без центру поля. Ми з перших хвилин не розібралися в опорній зоні. Через Тайсона всі атаки розганялися, а після пропущеного м'яча ми мали моменти, але не зуміли забити. У другому таймі втратили гру, але Шахтар грав за рахунком і ми випустили другого нападника Бесєдіна.

Команда грала до кінця, коли були в рівних складах і коли стали грати в більшості. Коли випустили другого нападника, ми трохи неправильно стали грати, неправильно доставляли м'яч.

Заміни себе не виправдали: Гонсалес нічого не зіпсував, а Шепелєв перехвилювався. Все тільки починається, всі основні гри попереду.
Без помилок не обійшлося, але це перша гра. Команда не зупинилася і боролася, я бачу в цьому позитив", – сказав Хацкевич.