Арсенал виграв Суперкубок Англії в протистоянні з Челсі

06/08/2017

Лондонський Арсенал виграв перший трофей у новому сезоні, обігравши Челсі в матчі за Суперкубок Англії.

Долю трофея вирішила серія післяматчевих пенальті, в ході якої воротар Челсі Тібо Куртуа і нападник Альваро Мората не змогли забити свої удари, пустивши м'ячі повз ворота Петра Чеха.

Основний час матчу завершився внічию з рахунком 1:1. Першими забили гравці Челсі: на 46-й хвилині відзначився Віктор Мозес. Рахунок зрівняв Сеяд Колашинац, відправивши м'яч у сітку воріт на 82-й хвилині.

Арсенал – Челсі 1:1 Голи: Колашинац, 82 – Мозес, 46 (по пенальті – 4:1)

Арсенал: Чех – Холдінг, Мертезакер (Колашинац, 32), Монреаль – Бельєрін, Ельнені, Джака, Окслейд-Чемберлен – Уелбек (Нельсон, 87), Івобі (Уолкотт, 66) – Ляказетт (Жиру, 66)

Челсі: Куртуа – Аспілікуета, Давід Луїс, Кехілл – Мозес, Фабрегас, Канте, Алонсо (Рюдігер, 79) – Вілліан (Мусонда, 83), Батшуайі (Мората, 74), Педро

Попередження: Бельєрін – Аспілікуета, Алонсо, Вілліан,

Вилучення: Педро, 80 (груба гра)

Раніше Баварія обіграла дортмундську Боруссію в серії пенальті і виграла Суперкубок Німеччини.