УПЛ: Шахтар здобув вольову перемогу в матчі із Зорею

09/09/2017

У суботу, 9 вересня, в рамках матчу-відкриття 8-го туру УПЛ Шахтар приймав Зорю.

Несподівано для всіх, саме гості впевненіше почали цей поєдинок. Зоря зі старту матчу почала створювати небезпечні моменти біля воріт опонента, а вже на 12-й хвилині зустрічі вийшла вперед завдяки точному удару Артема Громова. Такі події на старті змусили гравців донецької команди "прокинутися", і ті одразу ж побігли відіграватися. У підсумку зробити це вдалося на 31-й хвилині – Даріо Срна подав зі штрафного а Сергій Кривцов головою відправив м'яч у сітку. 1:1.

У другому таймі обидві команди могли забивати кілька разів, але так вийшло, що після перерви м'яч в свої ворота пропускав лише кіпер Зорі. Спершу зробити це йому допоміг свій же гравець Євген Опанасенко, який відзначився автоголом, ну а вже в кінцівці зустрічі крапку поставив Бернард, замкнувши фірмову контратаку Помаранчево-чорних.

Шахтар – Зоря 3:1

Гол: Кривцов, 33, Опанасенко (автогол), 70, Бернард, 90 – Громов, 13.
Шахтар: Пятов – Срна, Кривцов (Степаненко, 62), Ордець, Ісмаїлі – Фред, Патрік (Хочолава, 65) – Дентіньо (Тайсон, 69), Бернард, Коваленко – Феррейра.
Зоря: Лунін – Опанасенко, Чечер, Прийма (Сваток, 7), Сухоцький – Гордієнко, Бабенко, Андрієвський – Караваєв, Громов (Луньов, 77), Юрі.
Попередження: Бернард, Хочолава.