УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Абсолютно немислиме і неможливе”: Померла молода спортсменка під час тренування

04/09/2018
“Абсолютно немислиме і неможливе”: Померла молода спортсменка під час тренування

Норвезька лижниця Іда Ейде була знайдена без свідомості за межами лижної траси в комуні Улленсакре, що знаходиться в місті Есхейм, де вона тренувалася. 

Жінку було негайно доставлено в лікарню, однак медикам залишилося тільки констатувати смерть. На момент загибелі жінці було всього 30 років.

Представники родини підтвердили інформацію про смерть.

"Її родина вдячна за надану підтримку в такій непростій ситуації і просить про розуміння. Ми хочемо провести ці дні в оточенні близьких", — повідомляє сім'я Ейде.

Свої співчуття висловила і дворазова олімпійська чемпіонка Інгвільд Естберг.

"Абсолютно немислиме і неможливе. Наші думки з її сім'єю", — поділилася Естберг.

З 2009 по 2014 рік Іда Ейде входила до складу збірної Норвегії з лижних гонок, брала участь в ряді національних та міжнародних змагань. На юніорському чемпіонаті Норвегії в спринті вона виграла бронзу. Ейде сестра лижниці збірної Норвегії Марі Ейде і близька подруга олімпійської чемпіонки і семикратной чемпіонки світу Терези Йохауг.

Раніше повідомлялося, що в Одесі померла одна з легенд українського спорту – Надія Олизаренко, Олімпійська чемпіонка і екс-рекордсменка світу в бігу на 800 м. Причиною смерті стали наслідки бічного аміотрофічного склерозу, який діагностували у Надії Федорівни в грудні 2015 року.