УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Алонсо розповів про жалюгідне становище McLaren під час Гран Прі Франції

25/06/2018
Алонсо розповів про жалюгідне становище McLaren під час Гран Прі Франції

Фернандо Алонсо сподівається, що жалюгідне становище McLaren під час Гран Прі Франції не стане звичною ситуацією у його сезоні Формули 1 2018 року.

У свій поки що найгірший вікенд не дуже вдалого сезону McLaren залишилися обома машинами у Q1 на Поль Рікарі – Алонсо та Вандорн стартували відповідно 16-м та 17-м, а потім провели гонку у самому хвості пелотону.

ПОПУЛЯРНЕ:Українська гімнастка виграла п’ять золотих медалей у Туреччині

Алонсо їхав до фінішу на останній позиції внаслідок вильоту та невдалої стратегії, коли йому довелося зупинитись через проблеми з підвіскою, у той час як Вандорн фінішував 12-м.

Хоча Алонсо сказав, що він був впевнений – наступний вікенд в Австрії буде кращим, він зазначив, що McLaren не може собі дозволити, аби виступ у Франції став початком тенденції.

«Я думаю, що то був найгірший результат року, тому я справді сподіваюся, що це одноразова ситуація, що це ненормально, – сказав він. – Після кваліфікації обидві машини залишилися у Q1, а потім обидві фінішували поза очками. Ми маємо підняти наш рівень до Австрії та Сільверстоуна. Часу лише п’ять днів, отже нам потрібно знайти рішення».

Йому залишається сподіватись на майбутні оновлення, заплановані McLaren, хоча він визнав, що погіршення форми на початку першої в історії Ф1 серії із трьох гонок поспіль стало тривожним знаком.

«В ідеалі зараз хотілося б мати трохи більше часу – трохи вивчити дані, трохи вдосконалити машину і, можливо, мати трохи більше часу для пошуку рішення. Але часу немає, і нам доведеться зробити все можливе, – сказав він. – Я вірю в команду. Я знаю, що кілька хороших речей з’являться у наступних гонках»

На запитання телевізійних журналістів, чи важко було прийняти те, що він їде останнім на Поль Рікарі після перемоги у 24 годинах Ле-Мана, і як йому вдається залишатись зовні позитивним, Алонсо наголосив, що він досі задоволений просто бути у Формулі 1.

«Я вважаю за краще бути тут останнім, ніж дивитися телевізор, – сказав іспанець. – Я здивований, наскільки ви негативні.

Нас лише 20 пілотів на весь світ, які роблять цю роботу. Ми приїжджаємо сюди й іноді виступаємо трохи ліпше, а часом трохи гірше.

Запитання, як мені вдається залишатись позитивним, як мені вдається посміхатись, як я можу дихати, їсти, спати… Мені це вдається дуже добре. Я почуваюся дуже привілейованим».

У McLaren на Поль Рікарі визнали, що не можуть бачити проблеми з аеродинамікою в аеродинамічному тунелі.