Американська спортсменка завоювала свою останню медаль в кар’єрі

11/02/2019

Американська спортсменка вирішила завершити кар'єру в 34 роки через проблеми зі здоров'ям

Легендарна американська гірськолижника Ліндсі Вонн посіла третє місце в змаганнях зі швидкісного спуску на чемпіонаті світу в шведському Оре.

Ця гонка стала для 34-річної спортсменки останньою в кар'єрі.  Золоту медаль завоювала Ілка Стухец зі Словенії, друге місце дісталося Корінн Зутер зі Швейцарії.

Раніше ми писали, що Ліндсі Вонн упала на останньому чемпіонаті світу в своїй кар'єрі.  Сталося це під час змагань в супергіганті.  Гонка була призупинена більш ніж на п'ять хвилин, потім змагання продовжилися.

Ліндсі Вонн минулої п'ятниці заявила, що завершить кар'єру після чемпіонату світу в Оре.  "Прийшов час прислухатися до свого тіла і попрощатися зі спортом. Мені ще потрібно подумати про це. Я точно не прийму рішення швидко або легко. На правому коліні мені зробили чотири операції. У лівому коліні у мене немає бічної зв'язки. Схоже, я досягла межі. Поки я не впевнена. Мені потрібна пара днів, щоб все обдумати ", – сказала Вонн.

Ліндсі Вонн – олімпійська чемпіонка 2010 року в швидкісному спуску, дворазова чемпіонка світу, чотириразова переможниця Кубка світу в загальному заліку, володарка бронзових олімпійських нагород в супергіганті (Ванкувер-2010) і швидкісному спуску (Пхенчхан-2018).

На рахунку 34-річної спортсменки рекордні 82 перемоги на етапах Кубка світу.

Раніше в травні минулого року ми писали, що Ліндсі Вонн в бікіні зайнялася збиранням сміття на пляжі.  Знаменита гірськолижниця вважає, що планету потрібно захищати.