УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Американці не будуть бойкотувати Олімпіаду через Північну Корею

10/01/2018
Американці не будуть бойкотувати Олімпіаду через Північну Корею

Участь спортсменів Північної Кореї в Олімпіаді в Пхенчхані ніяк не вплине на участь США в цих змаганнях, заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс.

"Безумовно, це ніяк не впливає на нашу участь", – сказала Сандерс на брифінгу.

Вона підтвердила позицію США, що участь Північної Кореї – це "можливість для режиму побачити цінність припинення своєї міжнародної ізоляції шляхом денуклеаризації".

У вівторок в селі Пханмунджом у демілітаризованій зоні між КНДР і Південною Кореєю вперше з 2015 року відбулися переговори високопоставлених чиновників: голови комітету з мирного об'єднання КНДР Лі Сон Гвона і міністра у справах національного об'єднання Південної Кореї Чо Мен Гюна.

Сторони домовилися про участь північнокорейських спортсменів у зимовій Олімпіаді в південнокорейському Пхенчхані, яка пройде в лютому, а також домовилися активізувати контакти, обміни і співробітництво в різних областях, в тому числі по військовій лінії, які були заморожені через конфронтацію навколо ядерної та ракетної програми Пхеньяна.

Раніше стало відомо, що Україна купила трансляцію Олімпіади в Пхенчхані. UA: Перший покаже фінальні етапи головних олімпійських змагань.