УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Андрій Дериземля здобув перемогу у «Гонці легенд»

18/02/2019
Андрій Дериземля здобув перемогу у «Гонці легенд»

Щойно в білоруських Раубичах завершився мас-старт у «Гонці легенд». Чернігівець Андрій Дериземля, який на цих представницьких змаганнях виступає від України, переміг своїх відомих опонентів.

Андрій Дериземля каже: тримає себе у формі завжди. Запрошення на такі змагання – це додаткова мотивація посилити фізичні навантаження. Упродовж останнього місяця тренується три-чотири рази на тиждень.
Щоб взяти участь у гонці – планує брати відрядження на роботі. 

Уже від початку перегонів лідерство захопив легендарний норвежець Уле-Айнар Бьорндален, який зумів відірватися від групи переслідувачів. 

Проте представник нашої країни Андрій Дериземля зумів чисто та швидко відстрілятися на першому вогневому рубежі й вийти на друге коло, посідаючи проміжне третє місце і відстаючи від лідера гонки лише на 1,2 секунди. 

На  другому вогневому рубежі український біатлоніст також продемонстрував свою майстерність і вже саме Андрій пішов на фінішний відрізок етапу з найкращим часом. 

До фінішу українець своїм суперникам не дав жодного шансу, щоб себе обійти і зумів стати переможцем у цих яскравих перегонах. 

Слідом за Андрієм Дериземлею фінішував «король біатлону» – Уле-Айнар Бьорндален, «бронза» дісталася білорусу Сергію Новікову.