УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Андрій Пушкар один із найсильніших армрестлерів у світі

05/08/2015
Андрій Пушкар один із найсильніших армрестлерів у світі

андрій пушкар

Близько двохсот найвідоміших рукоборців світу взяли участь у міжнародному турнірі «А1 Russian Open», який відбувся у Владикавказі. Абсолютним чемпіоном змагань став заслужений майстер спорту України з армспорту, кременчанин Андрій Пушкар, який в абсолютній ваговій категорії у боротьбі на ліву та праву руку здобув перемогу. Ще одне «золото» у спортсмена – за перше місце у ваговій категорії 95 кг на ліву руку. Повідомляє Корупція спорт.

Вихованець Тернопільського обласного ФСТ «Колос», який нині працює тренером в місцевій ДЮСШ «Колос», розпочав турнір із перемоги в боротьбі на ліву руку серед атлетів, чия вага перевищує 95 кілограмів.

Боротьба була дуже важкою і красивою, як стверджує інформаційний портал «Iron World», із багатьма запитаннями, однак жодних із них не залишив переможець турніру Андрій Пушкар. Блискавичним стартом і перемогою українця були завершені всі поєдинки.

Однак, аби завоювати третє підряд «золото» і стати абсолютним переможцем турніру в суперечці на обох руках, у фіналі Андрієві довелося здолати не кого-будь, а не менш уславленого Джона Брзенка зі Сполучених Штатів Америки.