УКР
App for android App for apple

“Англія – щаслива країна для мене”: ділиться враженнями Усик

08/09/2018
“Англія – щаслива країна для мене”: ділиться враженнями Усик

Український боксер розповів про контракт з британською промоутерською компанією

Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі українець Олександр Усик прокоментував підписання контракту з промоутерською компанією Едді Херн Matchroom Boxing , яка тепер вестиме його справи в сопромоутерстві з компанією братів Кличків K2 Promotions. 

"Я дуже раду тому, що K2 Promotions тепер працюватиме з Matchroom Boxing, забезпечуючи мені найбільші поєдинки. Вболівальники можуть очікувати від мене боїв з найвидатнішими іменами нашого виду спорту. Для мене головне в боксі – драматизм і перемога, і цього буде в достатку. 

Поєдинок з Тоні Беллью стане для мене моментом істини – він хороший боксер і хороша людина. Також я розглядаю варіант з переходом в суперважкий дивізіон.

Англія для мене – більше ніж країна. Це країна, в якій я досяг мети, до якої прагнув півжиття – золотої олімпійської медалі. А в 2008 році в Ліверпулі я став чемпіоном Європи. Англія – щаслива країна для мене", – сказав Олександр Усик. 

Відзначимо, що WBA зобов'язала абсолютного чемпіона світу в першій важкій вазі Олександра Усика провести захист з росіянином, "чемпіоном у відпустці" Денисом Лебедєви, що не боксував більше року. Наступний поєдинок він проведе 7 вересня проти турка Хизни Алтункая. "До 3-4 жовтня йдуть переговори, якщо ні, то повинні бути торги. Великий шанс, що бій відбудеться протягом півроку", – сказав менеджер росіянина Вадим Корнілов.

Раніше стало відомо, що Олександр Усик не відмовлятиметься від чемпіонських поясів. Українець планує продовжити виступи у важкій вазі.

Також повідомлялось, що промоутер українського боксера Олександр Красюк заявив, що бій Беллью – Усик повинен пройти в Великій Британії 10 або 17 листопада 2018 року. При цьому він озвучив головну умову британського боксера.