Анна Музичук опублікувала фото із зіркою Реала

02/05/2018

Анна Музичук побувала на матчі Ліги чемпіонів.

Знаменита українська шахістка Анна Музичук привітала мадридський Реал із виходом у фінал Ліги чемпіонів у Києві.

"Вони це зробили! Реал Мадрид у фіналі Ліги чемпіонів! На фото з вчорашнім героєм Карімом Бензема, який забив двічі. Вітаю усю команду та з нетерпінням чекаю фінального матчу в Києві", – написала Анна у Facebook.

Мадридський Реал вдома зіграв внічию із Баварією та вийшов у фінал Ліги чемпіонів.

Німці відкрили рахунок вже на 2-й хвилині грі. Йозуа Кімміх потужно пробив після невдалого виносу Серхіо Рамоса. Однак вже на 10-й Карім Бензема зрівняв рахунок та, здається, сам був у шоці від того, що забив.

Баварія сама у себе відібрала фінал. Ще у першому таймі Хамес Родрігес повинен був вирівнювати загальний рахунок, але з метра вдарив вище воріт. Одразу після перерви Бензема оформив дубль після жахливої помилки Свена Ульрайха.

Хамес все ж забив свій м'яч, але, попри всі старання, на більше Баварії не вистачило. Фінальний рахунок 2:2 і Реал вийшов у третій поспіль фінал Ліги чемпіонів.