УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Аргумент у суперечках з друзями: Барселона офіційно перевершила Реал

01/05/2018
Аргумент у суперечках з друзями: Барселона офіційно перевершила Реал

Але у мадридців трофеї більш серйозні

За підсумками сезону 2017/18 Барселона здобула Кубок Іспанії та достроково перемогла у внутрішньому чемпіонаті. Каталонці завоювали 89-й трофей та випередили за цим показником мадридський Реал, у якого 88 кубків.

Барса 25 разів перемагали у чемпіонаті Іспанії, 30 разів – у Кубку Іспанії, 12 разів – у Суперкубку Іспанії, двічі – у Кубку ліги, п'ять разів – у Лізі чемпіонів, тричі – у Клубному чемпіонаті світу, п'ять разів – у Суперкубку європейських чемпіонів, чотири рази – у Кубку УЄФА та три рази – у Кубку Дуарте.

Реал 33 рази ставав найкращим у чемпіонаті Іспанії, 19 разів – у Кубку Іспанії, 10 разів – у Суперкубку Іспанії, одного разу – у Кубку ліги, 12 разів у Лізі чемпіонів, тричі – на Клубному чемпіонаті світу, чотири рази – у Суперкубку європейських чемпіонів, двічі – у Кубку УЄФА та одного разу – у Кубку Дуарте.

Зазначимо, що наприкінці сезону Реал може зрівнятися з Барселоною за кілкістю трофеїв, якщо переможе у Лізі чемпіонів. Ця перемога може стати третьою поспіль для мадридців.

6 травня в рамках Ла Ліги відбудеться чергове протистояння Барси та Реала. Каталонці вже стали чемпіонами, але не програли жодного разу. Змусити Барсу програти вперше у Ла Лізі 2017/18 – єдина мотивація Реала.