Арсенал вирвав неймовірну перемогу в першому матчі нового сезону чемпіонату Англії

12/08/2017

Лондонський Арсенал обіграв Лестер з рахунком 4: 3 в стартовому матчі нового сезону англійської Прем'єр-ліги.

Гра стартувала відразу з двох забитих м'ячів – рахунок відкрив новачок Арсеналу Александр Ляказетт вже на другій хвилині, а через три оберти секундної стрілки його зрівняв Сіндзі Окадзакі.

На 29-й хвилині Лестер вперше в матчі вийшов вперед – Варді підкараулив передачу на дальній штанзі, але вже в компенсований до першого тайму час Уелбек знову вирівняв цифри на табло після передачі Сеяда Колашинаца.

На початку другого тайму Варди оформив дубль і вдруге вивів Лестер вперед в рахунку, але Арсенал все ж зумів вирвати перемогу в кінцівці завдяки двом м'ячам протягом двох хвилин, які на свій рахунок записали гравці, що вийшли на заміну, – Аарон Ремзі і Олів'є Жиру.

4:3 – Арсенал починає новий сезон Прем'єр-ліги з наддраматичної перемоги.

Арсенал – Лестер 4: 3

Голи: Ляказетт, 2, Уелбек, 45 + 2, Ремзі, 83, Жиру, 85 – Окадзакі, 5, Варді, 29, 56

Арсенал: Чех – Колашинац, Монреаль, Холдинг (Жиру, 67) – Окслейд-Чемберлен, Джака, Ельнені (Ремзі, 67), Беллерін – Уелбек (Уолкотт, 75), Озіл – Ляказетт

Лестер: Шмайхель – Фукс, Магуайр, Морган, Сімпсон – Олбрайтон (Грей, 88), Ндіді, Джеймс (Іхеаначо, 82), Марез – Окадзакі (Амарті, 72) – Варді

Попередження: Морган

Нагадаємо, минулого тижня Арсенал виграв перший трофей у новому сезоні, обігравши Челсі в матчі за Суперкубок Англії.