УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Артем Мілевський підписав контракт з новим клубом: опубліковано фото

30/08/2018
Артем Мілевський підписав контракт з новим клубом: опубліковано фото

Колишній футболіст збірної України і київського "Динамо" Артем Мілевський став гравцем "Кишварда".
Команда після 6 турів йде передостанньою в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини. 33-річний футболіст підписав контракт із "Кішвардою". Угода розрахована на один сезон.

Останнім клубом Мілевського був "Динамо-Брест", з якого українця вигнали в середині липня. За сезон 2017/2018 Артем взяв участь в 29 матчах, в яких забив 9 голів.

В "Кишвардi" Артему не буде нудно, так як кольори клубу захищають вісім українців: Михайло Ряшко, Андрій Черепко, Павло Лук'янчук, Богдан Мельник, Віктор Гей, Темур Парцванія, Роман Карасюк і Антон Шиндер.

Нагадаємо, що Мілевський починав свій футбольний шлях у мінській Зміні. У 2002-му році форвард опинився в структурі Динамо, в якій відіграв до 2013-го. Також в кар'єрі Мілевського окрім київського "Динамо", були "Борисфен", Газіантепспор, Хайдук, ФК Спліт, Конкордія і Тосно. За збірну України Артем зіграв 50 матчів і забив 8 голів

Останнім місцем роботи Артема був Динамо-Брест, який він покинув через розбіжності з головним тренером, який довго в брестському клубі не протримався.