УКР
App for android App for apple

“БАМ! Батя в будівлі”: Слова Усика після перемоги над Гассієвим взірвали Мережу (Відео)

22/07/2018
“БАМ! Батя в будівлі”: Слова Усика після перемоги над Гассієвим взірвали Мережу (Відео)

Абсолютний чемпіон світу в першій важкій вазі Олександр Усик яскраво висловився відразу після перемоги над россіяніном Муратом Гассієвим в фіналі Всесвітньої суперсерії боксу, який пройшов у Москві.


"Олімпійський", спасибі! Земляки, а також ті, хто підтримує – спасибі за підтримку. Москва, 2018. Бам! Батя в будівлі! ", – сказав український чемпіон.

Перемога у фіналі Всесвітньої суперсерії боксу принесла Усику трофей імені Мохаммеда Алі, а також п'ять поясів: за версіями WBC, WBA, WBO, IBF, а також The Ring.

 "Цю перемогу я хотів би присвятити батькам. Мого батька, на жаль, уже немає, але мені здається він все одно бачить, що відбувається. Він був тією людиною, яка підштовхнула мене до занять боксом. Він говорив, що мені потрібно йти займатися боксом і що у мене вийде. Це перша людина, яка зробила це", – сказав боксер.

Другим батьком чемпіон назвав свого першого тренера Сергія Лапіна, який "навчив крокувати, бити, боксувати і любити цей вид спорту". Ще один батько – Олександр Данильченко, президент клубу, в якому Усик починав заняття боксом. Як зазначив боксер, тренер завжди допомагав йому, відправляв на змагання і мотивував словами: "Якщо ти будеш працювати – у тебе все вийде".

"У збірній України з'явився ще один батько – Анатолій Миколайович Ломаченко. Під його керівництвом я виграв чемпіонат Європи, світу, Олімпійські ігри… До цього турніру багато людей брали участь у моїй підготовці. Їх не видно, тому що вони залишаються за рингом. Вони дуже багато роблять. Вони молодці, ми молодці, що це зробили. Слава Богу, що у нас все вийшло. Я хочу присвятити цю перемогу їм усім", – сказав Усик.

Також, перебуваючи у роздягальні після перемоги, Усик звернувся до своїх уболівальників.

"Дякую всім за підтримку, спасибі за молитви. Я бачив в інтернеті багато слів підтримки і я її відчував у ринзі. Дякую всім, ми їдемо додому з Кубком. До двох братиків приєдналися ще три братана", – сказав він.


Нагадаємо, Усик виграв у Гассієва одноголосним рішенням суддів – 120:108, 119:109, 119:109. Український боксер став єдиним діючим абсолютним чемпіоном світу і четвертим в історії боксером, якому вдалося об'єднати чотири головних титули.

 

 

 

 

 

Публикация от ??LomUs Official?? (@lomus_17)