Банан та вода: тренер Шальке оригінально висловився про гру Коноплянки

16/04/2018

Українець справив враження на коуча

Головний тренер німецького Шальке Доменіко Тедеско висловився про гру українского вінгера Євгена Коноплянки в матчі з Боруссією.

Нагадаємо, українець забив гол та допоміг своїй команда здобути перемогу у Рурському дербі – 2:0.

"Я дуже задоволений Коноплянкою. Він дуже професійний. Якщо в меню є рисовий пудинг, він віддасть перевагу банану і воді", – сказав Тедеско.

Коноплянка вийшов у основі і зіграв 75 хвилин, після чого був замінений на хорватського форварда Марко Пьяцу. За час, проведений на полі, Коно встиг відзначитися голом. Результативний удар українець завдав на 50-й хвилині після пасу Даніеля Каліджурі. Цей забитий м'яч для Коно став третім у поточному сезоні Бундесліги.

На 82-й хвилині Налдо збільшив перевагу "плутів", які виграли принципове Рурське дербі з рахунком 2:0. Додамо, що за Боруссію виступає український плеймейкер Андрій Ярмоленко, який досі відновлюється від травми, хоч уже тренується з командою. У грі проти Шальке Ярмоленко не брав участь.

Шальке закріпився на другій сходинці у Бундеслізі. Боруссія після цієї поразки опустилась на четверте місце.

Зазначимо, що у цьому сезоні Коноплянка зіграв у 25 матчах за Шальке, в яких забив п'ять голів та віддав чотири результативні передачі. Ярмоленко у цьому сезоні забив шість голів і віддав шість гольових передач у 24 матчах Бундесліги, Кубка Німеччини та Ліги чемпіонів.

У першому колі Боруссія та Шальке розписали фантастичну нічию – 4:4. Дортмундці вигравали з рахунком 4:0, але команді з Гельзенкірхена вистачило сил, щоб відігратися.