Барселона розгромила Баварію в першому півфінальному матчі

07/05/2015

xw_1030378

Іспанська Барселона в рідних стінах розгромила німецький супер-гранд Баварію з рахунком 3: 0.

Протистояння Барселони і Баварії з самого початку обіцяло бути більш ніж просто цікавим. Футбольні вболівальники з усього світу чекали цього матчу з різних причин.

Багатьом інтерес даного матчу створював факт, що Барселона колишній клуб Гвардіоли, а Баварія нинішній. При цьому тренер не приховуючи, намагався побудувати схожу гру для німецького клубу з Барсою.

Цікавим було це протистояння через те, що в два роки тому Баварія каменя на камені не залишила від Барселони пройшовши її із загальним рахунком 5: 0.

У цьому сезоні Баварія традиційно погано грає на виїзді. Варто згадати матч з Шахтарем у Львові, виїзне програне протистояння з Порто. Але в Барселоні німецький клуб вчора продемонстрував сильну гру, але вона була не настільки сильною, що б обіграти Барселону, яка зараз тримається на висоті.

Голи в матчі посипалися в другій половині другого тайму. До цього ворота Баварії героїчно захищав Нойер. На 77 і 80 хвилинах матчу Мессі зробив шикарний дубль, після на 90 +  бразилець Неймар виходом один на один з воротарем забив гол, поставивши під сумнів шанси німців на вихід у фінал ЛЧ. Баварія забити так і не змогла, створивши всього кілька небезпечних моментів біля воріт іспанців за весь матч.

Варто також відзначити, що такий стан тільки додає інтриги даного протистояння, оскільки всі пам'ятають поразку Баварії від Порту і після розгром клубу в рідних стінах. Таким чином, всі з нетерпінням чекаємо матчу-відповіді.

Барселона – Баварія 3: 0
Голи: Мессі, 77, 80, Неймар, 90 + 4

Барселона: тер Штеген, Алвес, Піке, Маскерано (Бартра, 89), Альба, Ракітіч (Хаві, 82), Бускетс, Іньєста (Р.Алькантара, 87), Мессі, Суарес, Неймар

Баварія: Нойер, Рафінья, Боатенг, БЕНАТОВ, Бернат, Лам, Алонсо, Швайнштайгер, Т.Алькантара, Мюллер (Гьотце, 79), Левандовскі

Попередження: Алвес, Піке, Неймар – Алонсо, Бена

Джерело: korupciya. sport