“Барселона” вийшла у фінал Кубка Іспанії у матчі з трьома вилученнями

08/02/2017

Футболісти "Барселони" зіграли внічию з мадридським "Атлетико" у півфінальному матчі Кубка Іспанії і за сумою двох зустрічей вийшли у фінал турніру.

Зустріч пройшла у вівторок в Барселоні і завершилася з рахунком 1:1. На м'яч Луїса Суареса (43-я хвилина) мадридці відповіли голом Кевіна Гамейро (83-я), який трьома хвилинами раніше не реалізував пенальті. Обидві команди завершували матч у меншості: у "Барселони" були видалені Серхі Роберто (57-я) і Суарес (90-я), у складі "Атлетіко" червону картку отримав Яннік Феррейра-Карраско (69-та).

Перший півфінальний матч, що пройшов 1 лютого в Мадриді, завершився з рахунком 2:1 на користь "Барселони", яка за сумою двох зустрічей завоювала путівку у фінал.

Суперником "Барселони" у фіналі Кубка Іспанії, який пройде 27 травня, стане переможець протистояння між "Алавесом" і "Сельтою".