Баскетболісти влаштували брутальну бійку в матчі відбору на ЧС

03/07/2018

У відбірковому матчі чемпіонату світу 2019 Австралія – Філіппіни сталася масова бійка за участю гравців і персоналу обох команд.

У матчі кваліфікації на чемпіонат світу-2019 між збірними Філіппін та Австралії сталася масова бійка між баскетболістами, в результаті якої поєдинок був зупинений. Про це повідомляє The Guardian.

ПОПУЛЯРНЕ: Коноплянка буде готуватися до нового сезону в Китаї

Інцидент трапився в кінці третьої чверті, коли австралійський центровий Деніел Кікерт вдарив суперника у відповідь на грубий фол гравця збірної Філіппін, після чого зав’язалася бійка.

Через деякий час гра відновилася. В цілому було видалено 13 гравців, у збірній Філіппін на майданчику залишилися 3 баскетболісти, у австралійців – 5.

Через кілька хвилин у грі залишився лише один гравець команди Філіппін, і матч був завершений. Підсумковий рахунок – 89:53 на користь збірної Австралії.

Раніше баскетболіст Кевін Дюрант повернув поглядом свій рушник,після того, як його стягнув вболівальник.

Один з уболівальників зняв рушник з плечей форварда Ворріорс Кевіна Дюранта, коли той повертався в роздягальню. Але баскетболісту, схоже, не сподобалася така витівка фаната.

Дюрант кинув на трибуну гнівний погляд, після чого йому повернули рушник.