УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Батько пишається своєю витонченою красунею”: Тільки погляньте на доньку скандального Віктора Леоненка. Ну зовсім вони не схожі

05/06/2018
“Батько пишається своєю витонченою красунею”: Тільки погляньте на доньку скандального Віктора Леоненка. Ну зовсім вони не схожі

Віктор Леоненко  — відомий український футболіст. У минулому він був нападником у російських та українських клубах , а також національної збірної України.

Свою спортивну кар'єру він почав у спортивній школі «Геолог» у своєму рідному місті Тюмені. Саме в цій команді почалась його  футбольна кар'єра. Виступи почав у чемпіонаті СРСР в 1988 році. 

Уже в 1991 році футболіст перейшов до московського «Динамо», а невдовзі до «Динамо» Київ.

Саме в київському «Динамо» він найбільше прославився. Віктор грав протягом 6 сезонів, забив 79 голів, з яких 62 – у чемпіонатах України, входив до десятки найкращих бомбардирів в історії клубу. Всі його запам'ятали за його свавільний характер. Встиг відзначитися напруженими стосунками з футболістами, а саме з Йожефом Сабо, з яким він завжди вступав в суперечки та неодноразово порушував спортивний режим.  

Згодом, коли в команді з'явився молодий Андрій Шевченко , Віктор Леоненко почав втрачати своє славетне місце в основі, тому він перейшов у 1998 році до іншої команди – київського клубу ЦСКА. Там він виходив на поле лиш протягом першої половини сезону. Кар'єру закінчив Віктор в ужгородському «Закарпатті». 

Проте і до сьогоднішного дня відомий в минулому футболіст активно займається спортом та залучає до цього заняття свою дружину Олену та дочку Олесю, якою дуже гордиться, тому що всі її вважають витонченою красунею.

Олесі Леоненко зараз 27 років. Вона є випускницею Київського національного університету будівництва та архітектури по спеціальності художника-дизайнера. Але своє життя дівчина вирішила звязати з танцями. Любов до танців у дівчини ще з глибокого дитинства. 

Олеся має свою власну школу східних танців. 

Дівчина любить багато подорожувати і цікавиться екзотичними країнами.

Фотографії дочки скандального в минулому футболіста Віктора Леоненка дуже часто гуляють інтернетом. Дівчина входить в топ найсексуальніших дочок відомих зірок світового футболу. Від її фотографій вболівальники просто в захваті. Вони захоплюються формами дівчини та відзначають неймовірну схожість з батьком.

Сам Віктор Леоненко зараз часто з'являється на телеекранах у різних футбольних передачах у якості експерта. Найчастіше його можна побачити на каналі "Футбол 1" у програмі "Профутбол", де разом з Віктором Вацком вони обговорють український чемпіонат і також новини світового футболу. Не раз і на ТБ Леоненко показував свій непростий характер і часто міг навіть сказати гостре слівце.