Баварія програла мадридцям

26/04/2018

"Вершкові" перемогли в Мюнхені
25 квітня в честь дня народження легендарного Йохана Кройффа відбувся один з найбільш захоплюючих футбольних спектаклів на планеті.

В рамках першого півфінального матчу Ліги чемпіонів Баварія в Мюнхені на "Альянц Арені" приймала Реал. Першими рахунок відкрили господарі після хитрого удару Йозуа Кімміха в ближній кут воріт Кейлора Наваса на 28-й хвилині.

На 44-й хвилині Марсело гарматним ударом з дальньої дистанції вирівняв становище, а після перерви на 57-й хвилині Маркос Асенсио вийшов один на один і прекрасним ударом вивів мадридців вперед. Гра так і завершилася з рахунком 1: 2 на користь Реала.

Поєдинок у відповідь відбудеться 1 травня на "Сантьяго Бернабеу".

Шлях команд до півфіналу
Нагадаємо, в чвертьфіналі ЛЧ Ювентус майже повторив подвиг Роми в грі з Реалом, але на останній хвилині Роналду реалізував скандальний пенальті (4: 3), а Баварія спокійно пройшла Севілью (2: 1).

Реал вигравав Лігу чемпіонів 12 разів (рекорд) і є чинним володарем трофея. У торішньому фіналі, який відбувся в Кардіффі, мадридці обіграли Ювентус з рахунком 4: 1. Реал став першим в історії клубом, якому вдалося виграти дві Ліги чемпіонів поспіль. У 2016 році "вершкові" перемогли в фіналі мадридський Атлетіко.

Баварія п'ять разів перемагала в Лізі чемпіонів. У 2013 році мюнхенці перемогли в фіналі дортмундську Боруссію. Також Баварія є 27-кратним чемпіоном Німеччини.

Фінальний матч Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня 2018 року на стадіоні Олімпійський у Києві. Призовий фонд турніру в цьому році становить 1,3 млрд доларів.

Переможець Ліги чемпіонів 2017/18 як представник УЄФА братиме участь в Клубному чемпіонаті світу ФІФА 2018, який пройде в Об'єднаних Арабських Еміратах, і також отримає право зіграти проти переможця Ліги Європи УЄФА 2017/18 в Суперкубку УЄФА 2018, який пройде в Талліні.