“Баварія” знову познущалася над “Арсеналом” і легко пройшла у чвертьфінал Ліги чемпіонів

08/03/2017

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів мюнхенці знищили лондонських опонентів (1:5).

"Баварія" практично забезпечила собі вихід у наступний раунд після першого поєдинку, в якому мюнхенці перемогли з рахунком 5:1. Сьогодні підопічним Карло Анчелотті потрібно було довести долю протистояння до логічного завершення, а от "Арсенал" могло врятувати лише диво.

"Каноніри" розпочали матч пасивно, однак з часом почали створювати небезпечні моменти біля воріт Нойєра. Особливо виділявся Волкот, який регулярно тероризував захист гостей. На 20 хвилині це принесло користь, коли форвард з правого флангу прорвався у штрафний майданчик і з гострого кута потужно пробив під поперечину. Нойєр не встиг зреагувати на такий вражаючий постріл, тому господарі повели в рахунку.

Після цього гра проходила на зустрічних курсах, команди грали без центра поля, а моменти безперервно виникали біля обох воріт. Подвоювати перевагу міг той же Волкот, також шанс мав Жиру. Суперечливий епізод трапився у середині тайму за участю Алонсо та Волкота. Іспанець у власному штрафному майданчику збив Тео, але арбітр промовчав. Чого не зробив у другому таймі після того, як Кошельни завалив Лєвандовскі. Лоран суперечками відразу заробив вилучення, а Роберт впевнено реалізував пенальті.

В меншості лондонці вже були не в стані протистояти "Баварії", яка знову познущалася над суперником. Спершу Роббен вивів гостей вперед, потім Коста ефектно завершив контратаку, ну а на завершення Відаль забив два легкі голи, які дозволили повторити результат першого матчу. "Арсенал" ганебно прощається з Лігою чемпіонів, а "Баварія" впевнено проходить у чвертьфінал.