УКР
App for android App for apple

Берінчик здобув дев’яту перемогу на професійному рингу

24/06/2018
Берінчик здобув дев’яту перемогу на професійному рингу

В рамках вечора боксу Sparta Boxing Promotions Малиновський переміг Оробіо.

Чемпіон WBO Oriental в легкій вазі Денис Беринчик переміг колумбійця Хосе Луїса Прієто. Бій пройшов в Києві в рамках вечора боксу Sparta Boxing Promotions. Про це повідомляє Укрінформ.

ПОПУЛЯРНЕ: Збірна України з баскетболу поступилася Ізраїлю

Українець Беринчик здобув перемогу технічним нокаутом. Суперник не вийшов на 6-й раунд.

Чемпіон Європи за версією WBO в напівлегкій вазі Олег Малиновський  провів рейтинговий бій проти колумбійця Воллінгтона Оробіо. Cоперник українця відмовився продовжувати бій після п'ятого раунду.

Берінчик став у новій іпостасі, показавши відмінний рівень боксу, стиль Пікабу, роботу ніг, стрімкість переміщень щодо суперника.

Реально ми бачили нового Берінчика, який вів шахову партію, але замість того, щоб бити фігури суперника, розвантажував гострі, акцентовані і швидкі удари по всьому супернику.

У подальших раундах інтрига зникла. Берінчик повністю домінував. Прієто намагався вистояти і іноді відповідати, а Денис просто веселився в рингу. У підсумку — перемога українця технічним нокаутом у 6-му раунді.

Берінчик здобув дев'яту перемогу на професійному рингу.

Також у цей вечір боксу український боксер першої середньої ваги Станіслав Скороход програв росіянину Араму Амірханяну в бою за вакантний титул WBO International. Амірханян переміг роздільним рішенням суддів.