Бешикташ вибив перемогу у Галатасарая з використанням ВАР

03/12/2018

Завжди в "гарячу" стамбульському Дербі "Бешикташ" завдан поразка поважної чемпіону и недавнього лідера турецької Суперлігі "Галатасараю" – 1: 0.

Єдиний м'яч на 18-й хвіліні забивши Адем Ляїч з пенальті, Який Арбітр зустрічі Джюнет Чакир звірів з системою VAR.  Треба Було уважніше подивитись гру рукою у штрафному Ерена Дердійока.

Перед самою Перерва Чакир знову скорістався системою відеоассістента у схожій ситуации, но цього разу пенальті у ворота "Галатасарая» не призначила.

У іншому таймі гра булу рівною.  Обідві командіровку намагались Швидко проходити середину поля, но небезпечний моментів Було Небагато.  У середіні тайму знову в центрі уваги були арбітрі.

Спочатку смороду скасувалі гол Куарежма через офсайд, а на 69-й хвіліні Арбітр знову Пішов Дивитися відео.  После перегляду скасував пенальті у ворота "Бешикташа", так як Оньекуру підіграв Собі рукою.  Зусилля "Галатасарая" у годину, что остался матчу не привели до успіху.

"Бешикташ" здобув победу в последнего стамбульському Дербі 2018 року і не тільки наздогнав за очками "Галатасарай", но и за кращий різніцею м'ячів змістів їх на чверть місце у турнірній табліці Суперлігі, однак відставання від лідіруючого "Бешикташ" непрістойні Шість пунктів.