УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Без мене фристайл зникне: Абраменко розповів про проблеми українського спорту

22/03/2018
Без мене фристайл зникне: Абраменко розповів про проблеми українського спорту


Олександр Абраменко став олімпійським чемпіоном з фрістайлу

29-річний Олександр Абраменко, олімпійський чемпіон з фристайлу, заявив, що фристайл закінчить своє існування в Україні, якщо він завершить кар'єру. Також спортсмен повідомив, що хоче виступити на своїх п'ятих в кар'єрі Іграх.

"На даний момент, на мій превеликий жаль, немає нікого такого ж рівня. Навіть мінімум такого ж рівня і близько нікого немає. Це дуже сумно. Якщо ніяких баз не буде будуватися, не розвиватиметься спорт, то, на жаль, і майбутнього у цього спорту не буде. Якщо я закінчу кар'єру, то фристайл, зокрема акробатика, закінчить своє існування в Україні точно так же.

Олімпійський сезон – дуже тривалий період. Таке загадувати взагалі не можна. Але мені б однозначно хотілося, а там час покаже", – розповів Абраменко в інтерв'ю виданню XSPORT.

Нагадаємо, Національний олімпійський комітет України визнав Олександра Абраменка найкращим спортсменом лютого. Старший тренер збірної України з фрістайлу Енвер Аблаєв став найкращим тренером лютого.

Відзначається, що Абраменко не тільки здобув перше олімпійське золото в історії вітчизняного фристайлу, а й став першим Олімпійським чемпіоном серед чоловіків за часи виступів української олімпійської збірної Незалежної України.

Нагадаємо, Олександр Абраменко приніс єдину золоту медаль Олімпійських ігор, що дозволило Україні зайняти 21-у сходинку в загальному медальному заліку. Абраменко отримає за медаль 125 тисяч доларів.

Крім того, за свою золоту медаль Абраменко отримав квартиру і орден "За заслуги" III ступеня. Нагороду спортсменові вручили президент України Петро Порошенко.

У суперфіналі Абраменко показав найкращий результат в лижній акробатиці, набравши 128,51 бала за стрибок Back Full-Full-Double Full (потрійне сальто, подвійний пірует в третьому сальто), коефіцієнт складності – 4,525.


З 9 по 25 лютого в місті Пхенчхан (Республіка Корея) пройшли ХXIII Зимові Олімпійські ігри. Олімпіада включала в себе змагання з 15 видів спорту. Україну на Олімпіаді представляли 33 спортсмени.