УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Без тата залишилась 5-місячна донька: Відомий 29-річний спортсмен покінчив життя самогубством у власному будинку

04/02/2019
Без тата залишилась 5-місячна донька: Відомий 29-річний спортсмен покінчив життя самогубством у власному будинку

За два дні до трагедії спортсмен відіграв черговий вдалий матч.

Трагічна подія сталася 3 лютого в сербській Црвенке. На подвір'ї власного будинку покінчив життя самогубством 29-річний Новак Бошкович – екс-гравець збірної Сербії з гандболу, учасник чемпіонату Європи-2016. Як повідомляє сербська преса, спортсмен вистрілив собі в голову. Повідомляється, що у Бошковича був дозвіл на володіння вогнепальною зброєю, з якого і було вироблено самогубство. Мотив події не розголошується.

У Црвенке Бошкович проживав разом з дружиною і п'ятимісячною донькою. В останні кілька років Бошкович успішно виступав в чемпіонаті Ізраїлю. Останньою його командою став «Маккабі Рішон».

Ще в п'ятницю 1-го лютого, за два дні до події, Бошкович брав участь в матчі проти Maccabi Kiryat Motzkin і став автором переможного гола (23:22). Після гри Бошкович вирушив на батьківщину.

Разом з гандболістом Бошковича «Маккабі Рішон» перемагав в чемпіонаті Ізраїлі і Кубку країни. Раніше серб виступав за «Маккабі Тель-Авів» і двічі ставав чемпіоном ліги. На чемпіонаті Європи 2016 Бошкович виступав у складі збірної Сербії.