Біатлон на Олімпіаді: українці увірвалися в десятку

23/02/2018

До вашої уваги результати чоловічої естафети

У п'ятницю, 23 лютого, на Олімпіаді-2018 у Пхьончхані відбулася чоловіча естафета, в якій збірна України з біатлону пробилася в першу десятку.

Гонка проходила під сильним вітром і єдиною збірною, котра не отримала штрафних кіл, стала Швеція, яка в підсумку стала олімпійським чемпіоном.

Щодо України, то Артем Прима відмінно стартував, передавши естафету на третьому місці. Сергій Семенов перше коло залишався в лідерах, а ось на стійці потрапив у порив,але використовувавши три додаткові патрони. Плюс українцеві не вистачило сил на останній етап, що відкинуло нашу команду на десяте місце.

Володимир Семаков повів нашу команду на коло, але в його виправдання можна сказати, що також на коло пішов і той, хто стріляв разом з ним Мартен Фуркад. Ходом Семаков Фуркаду звичайно програв, тому передав естафету 11-м.

На останньому етапі Дмитро Підручний ризикував, але пішов ще на один круг штрафу, через що зумів відіграти лише дві позиції – Україна фінішувала 9-й з відставанням в п'ять хвилин від переможця. Варто віддати належне бійцівським якостям Дмитра, який до останнього боровся на фініші сантиметри виграв у словенця.

У підсумку збірна України посіла дев'яте місце.

9. Україна (2+9)  +5:00,8

Відзначимо, що зимові Олімпійські ігри 2018 року в Південній Кореї проходять з 9-го по 25 лютого. Україну на змаганнях представляють 33 спортсмени.

Як раніше повідомляли, олімпійський чемпіон Абраменко прикрасив найстарішу газету США.