Інші види спорту

Біатлон: Юлія Джима виграла своє перше “золото” у індивідуальній гонці на Кубку світу в Словенії

06/12/2018

За тендітними, проте міцними плечима Юлії жодного промаху.

Представниця збірної України Юлія Джима з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах сьогодні, 6 грудня, виграла індивідуальну гонку на 15 км з чотирма вогневими рубежами на першому етапі Кубка світу з біатлону сезону-18/19, який проходить у Поклюці (Словенія). Українська біатлоністка завоювала першу золоту медаль у свої кар'єрі.

Стартувавши у самому кінці, Джима ідеально провела змагання, не припустившись жодного промаху. Час українки склав 42:34,1.

"Срібло" в активі представниці Польщі – Моніки Хоніш. "Бронзу" здобула Маркета Давидова (Чехія).

Що стосується інших українок, то Анастасія Меркушина та Олена Підгрушна фінішували на 15 та 16 сходинках відповідно. Юлія Журавок завершила гонку на 20 позиції. Віта Семеренко прийшла до фінішу 41.