Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Більше ніколи їх не вживайте! Стало відомо, які продукти гальмують процес схуднення

12/03/2017
Більше ніколи їх не вживайте! Стало відомо, які продукти гальмують процес схуднення

Щоб до літа похвалитися стрункою фігурою, необхідно скоротити, а ще краще – прибрати назавжди зі свого раціону певний перелік продуктів. Практика дає підставу вважати, що не тільки солодкі та борошняні продукти здатні відкладатися у вигляді жирових відкладень, але абсолютно нешкідливі продукти здатні стимулювати приріст.

Виключити слід не висококалорійну їжу, а саме ті, які активно сприяють приросту ваги. До них можуть ставитися навіть дієтичні продукти. Піклуючись про стрункість форм, слід уникати вживання наступної категорії продуктів.

1. Вироби з макаронів, що містять масло і вершковий соус. Саме по собі макарони, вироблені тільки з твердих сортів, вважаються корисними. Але в поєднанні з смаженим м'ясом, приправлені вершковим маслом або просто пересмажені на рослинному, вважаються вкрай шкідливими. Жир і прості вуглеводи у своєму поєднанні дають додаткові калорії організму. Якщо макарони подавати з овочами або м'яса без додавання олії, то можна з упевненістю говорити про користь такого поєднання.

2. Борошняні вироби із пшеничного борошна провокують мляву роботу кишечника. Користі від пшеничного хліба та хлібобулочних виробів немає, а ось глікемічний індекс їх досить високий. А це означає, що перекусивши на ходу бутербродом, організм через кілька хвилин знову відчуває голод. Такий продукт можна замінити зерновим хлібом або хлібцями з вмістом висівок.

3. Вироби кондитерські – основний ворог стрункості. Саме вони містять трансжири, які перетворюються на вуглеводи і відкладаються на животі й боках організму. Добавки, що входять до їх складу, провокують переїдання. А якщо можливості відмовитися від солодощів ні, краще іноді дозволяти собі часточку мармеладу або зефіру. Відмінним засобом зняття депресії при відмові від солодкого буде ложка меду натщесерце, сухофрукти.

4. Ковбасні вироби не замінять м'ясну їжу, так необхідний нашому організму. Окрім заявленого в складі цих виробів м'яса, в них у величезних кількостях містяться добавки, хімічні компоненти та спеції. Саме спеції провокують високий апетит, і як наслідок – переїдання. Сосиски і ковбасу краще замінити відвареної або запеченої грудкою курки.

5. Продукти швидкого приготування і фаст-фуди мають високу калорійність і низьку харчову цінність. Приймаючи в якості швидкого харчування ці продукти, можна бути впевненим у збільшенні ваги за лічені тижні.

6. Газовані солодкі напої – основна проблема при зниженні ваги. Вживаючи їх, можна назавжди розпрощатися з думкою про струнку фігуру.