УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

“Більше, ніж просто змагання”: українська спортсменка здивувала глядачів зворушливим вчинком під час чемпіонату

07/08/2018
“Більше, ніж просто змагання”: українська спортсменка здивувала глядачів зворушливим вчинком під час чемпіонату

Українська легкоатлетка шляхетно повелася на ЧЄ

Чинна чемпіонка Європи з бігу на 800 метрів Наталія Прищепа на ЧЄ з легкої атлетики-2018 у Берліні повелася не лише як висококласний спортсмен, але і як шляхетна людина. Під час забігу у боротьбі із суперницею з Франції впала 22-річна бельгійка Рене Ейкенс. Фінішувавши, Наталія повернулася і допомогла спортсменці перетнути фінішну лінію.
Наша співвітчизниця без проблем фінішувала першою (2:04.07) і пройшла до півфіналу. Бельгійська атлетка до моменту падіння йшла четвертою і намагалася зачепитися за трійку, яка дозволила б їй кваліфікуватися до наступного етапу змагань. Дівчина розплакалася, але Прищепа під оплески стадіону заспокоїла Рене.

Наталія Прищепа – українська легкоатлетка, майстер спорту України з легкої атлетики, чемпіонка Європи в бігу на 800 метрів. Займатися спортом почала з 7-го класу, першим тренером був Михайло Романчук. Потім – Андрій Попеляев.Прожівает в місті Рівне. Є Почесним жителем цього міста.

Срібний призер чемпіонату світу-2017 зі стрибків у висоту Юлія Левченко вже прибула до Берліна на свій перший в кар'єрі чемпіонат Європи. Українка в своєму Instagram написала, що чекає старту змагань. Крім цього, в своїх сторіз українка звернула увагу на благородний вчинок Наталії Прищепи, написавши, що це більше, ніж змагання.