УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

Блискучий результат: Анна Музичук принесла Україні медаль чемпіонату Європи

01/04/2018
Блискучий результат: Анна Музичук принесла Україні медаль чемпіонату Європи

Українська шахістка Анна Музичук здобула медаль чемпіонату Європи з шахів

Дівчина виборола “бронзу” чемпіонату Європи зі швидких шахів в Тбілісі.

Після одинадцяти турів Музичук разом з ще однією українкою Ганною Ушеніною, а також трьома іншими шахістками набрали по 8 очок. Переможець і призери були визначені за додатковими показниками.

Золота медаль дісталася німкені Елізабет Петц, другою стала росіянка Анастасія Боднарук. Музичук виграла “бронзу”, а Ушеніна розташувалася на четвертій сходинці.

У чоловіків в швидких шахах найкращим серед українців став Антон Коробов, який посів сьоме місце, поступившись переможцю Івану Шаричу з Хорватії 0,5 очка.

Нагадаємо, стали відомі лауреати конкурсу «Шаховий Гетьман» -2017. Кращими шахістом і шахісткою України стали титуловані львівські гросмейстери Василь Іванчук і Анна Музичук відповідно.

Лауреатів конкурсу визначаються шляхом персонального голосування, в якому беруть участь тільки українські гросмейстери. Кожен «грос» називає п’ятірку кращих у чоловічих і жіночих шахах. За перше місце номінант отримує 10 балів, за друге – 7, за третє – 5, за четверте – 3, за п’яте – 1.

Вперше лауреатів цього конкурсу оголосили ще в 2003 році.

У конкурсі «Шаховий Гетьман» -2017 Іванчук набрав 212 балів (13 опитаних поставили його на перше місце, 4 – на друге, 9 – на третє і 3 на четверте місце). Музичук ж набрала 338 балів (31 перше місце і 4 інших).

У минулому році кращими шахістами України за результатами опитування стали Павло Ельянов і Анна Музичук.