УКР
App for android App for apple

Боксери влаштували махач на зустрічі перед рингом: інтригуюче відео

01/07/2018
Боксери влаштували махач на зустрічі перед рингом: інтригуюче відео

Джоно Каролл і Деклан Джераті довели, що ірландці люблять з'ясовувати, хто крутіший

Два боксери, які виступають у другій напівлегкій вазі, Джоно Каролл і Деклан Джераті влаштували розбірки під час прес-конференції перед боєм.

Обидва боксери є ірландцями і обидва є надмірно емоційними і заведеними на перемоги в ринзі! Напередодні бою, в момент, коли Каролл демонстрував свою силу, Джераті спровокував його. І тут мало не почався справжній махач! Боксерів розвели по різних кутах конференц-зали сек'юріті.

Як це було, дивіться на відео:

На кону бою Усик – Гассієв п'ять поясів. Але Усик отримав травму під час підготовки до бою Гассієвим.

Бій Усик – Гассієв був запланований на 11 травня в Джидді (Саудівська Аравія), але був офіційно перенесений. Як повідомляють органіатори турніру на сторінці в Twitter, поєдинок перенесли на літо.

Раніше повідомлялося, що цей бій може відбутися в Росії, якщо виявиться, що Саудівська Аравія не готова прийняти бій. Поєдинок може пройти 22 липня в Росії. Як повідомляють РІА Новини, Федерація боксу Росії вже подала заявку.

"Ми зробили свою пропозицію. Якщо Саудівська Аравія буде не готова, то право проведення передадуть нам. Поки не ясні навіть умови, за яких спортсмени і учасники зможуть відправитися в Саудівську Аравію. Проведення такого поєдинку в Росії обійдеться приблизно в 20-25 мільйонів доларів – це вся організація і гонорари спортсменів", – повідомив генсек Федерації боксу Росії Умар Кремлев в коментарі ТАСС.

Нагадаємо, на фінал WBSS претендують три країни: Саудівська Аравія, Україна та Росія. З'явилася інформація, що Росія хоче вплинути на бій Усик – Гассієв і провести фінал у себе. Україна також побореться за проведення цього бою.