Бондаренко впевнено прямує до перемоги на змаганнях WTA в Істборні

23/06/2018

Українська тенісистка Катерина Бондаренко вийшла у фінал кваліфікації на турнірі WTA Premier “Nature Valley International”, що стартував в Істборні (Велика Британія), інформує УНН з посиланням на Тенісний портал України.

У стартовому матчі відбірного турніру киянка, що посіяна під 7 номером, впевнено обіграла британську тенісистку Іден Сілву (володарка “вайлд кард”) —  2 гейми по 6:3, 6:2.

За місце в основній сітці українка посперечається з представницею Хорватії Анною Конюх.

Нагадаємо, що на цьому тижні Бондаренко виграла стартовий поєдинок на змаганнях WTA у Бірмінгемі ( у Великій Британії).

Трохи більше години знадобилося Бондаренко для перемоги над британкою Тарою Мур. У першому сеті вона виконала три брейки, а в другому не змогла втримати перевагу (3:1). Мур вийшла вперед 5:4, але потім три гейми поспіль в свій актив записала наша тенісистка.

Примітно, що наступною суперницею українки стала третя сіяна Бернарда Пера з США (WTA 68). У 2014 році американка обіграла Бондаренко в їх першому матчі на турнірі ITF.