УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

“Боявся, що дочка буде його соромитися”: Як змінився переможець “Зважених” Аркадій Василишин і які в нього стосунки з Узелковим

31/05/2018
“Боявся, що дочка буде його соромитися”: Як змінився переможець “Зважених” Аркадій Василишин і які в нього стосунки з Узелковим

Соціальні проекти "Зважені та щасливі" та "Я соромлюсь свого тіла" уже кілька років дарують українцям шанси на краще життя. Професійні тренери та лікарі під прицілом телекамер роблять часом неможливі речі. Неможливі настільки, що часто глядачі починають сумніватися, що це все справді відбувається наяву, а не лише в їх сумнівній уяві.

За чудовим перетворенням Аркадія Василишина спостерігала ціла країна. Колишній чемпіон з кікбоксингу розповнів, коли почав займатися перевезеннями, залишив великий спорт і створив родину з коханою жінкою. Ба більше, Аркадій побив усі рекорди: він став найважчим учасником "Зважених" за перші 6 сезонів.

Аркадій Василишин вирішив худнути на очах цілої країни, адже мав шалену мотивацію: він хотів полегшити життя своїй дружині, а також понад усе боявся, що дочка буде його соромитися. Стимул був настільки сильним, що чоловік не лише дійшов до фіналу, але й переміг у ньому. Але це було ще не все. Після перемоги у "Зважених" Аркадій зрозумів, що схуднути – це лише півшляху до того, аби стати красунчиком. Його тренер – В'ячеслав Узєлков привів успішного учасника на інший проект СТБ – "Я соромлюсь свого тіла". Василишин попросив лікарів, щоб допомогли йому позбутися від складок обвислої шкіри, які виникли в результаті стрімкого позбавлення від зайвої ваги.

Лікарі взялися допомогти цілеспрямованому "Зваженому". Сам Аркадій Василишин став народною зіркою. У нього більше ніж 15 тисяч підписників в Інстаграмі. У мікроблозі чоловіка часто з'являються фото з донькою і красунею-дружиною. На них чоловік виглядає щасливим, і здається вже нічого не може стати на заваді цій чудовій сім'ї, яка спільними зусиллями змогла побороти таку проблему. Не забуває Василишин і тих, завдяки кому він став новою людиною. У жовтні минулого року "зважений" виклав у свій мікроблог фото з тренером В'ячеславом Узєлковим, яке підписав так: "Я можу назвати його своїм ангелом, який мене врятував".

"Дві години в день я обов'язково проведу в спортзалі".
 Цьому нашого героя теж навчив тренер Слава Узєлков. Для Аркадія такий спосіб життя став уже привичним, весь свій вільний час він проводить у спортзалі, навіть з дружиною. Це ми можемо побачити з його стрічки в Інстаграм, де він публікує багато фото "нового себе". 
"Зазвичай я йду в спортзал вранці, відразу після сну. Іноді дозволяю собі легкий сніданок, хоча краще займатися на голодний шлунок. Та й апетит після спортивних навантажень поліпшується. Приходжу додому, перекушують, потім обідаю і вечеряю", - говорить Василишин.

В їжі він теж багато в чому себе обмежив і вже звик харчуватись по-новому.

 

"Мій режим харчування досить простий. Чи не їм жирного, солодкого, мучного і смаженого. Без цього прекрасно можна обійтися. Вживаю в їжу тільки печене, варене, без солі і приправ. Виявляється, і в такій їжі можна знайти певні смакові інтереси. Іноді сіль заміняю соєвим соусом".

Тепер попереду в Аркадія довге, насичене та щасливе життя. А нічний кошмар під назвою "зайва вага" давно залишився позаду, залишивши після себе лише неприємний осад. Тільки осад і нічого більше.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#зваженітащасливі #6сезон #кросфіт #узелков

Публикация от Аркадій Василишин (@arkadiivasilishin)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публикация от Аркадій Василишин (@arkadiivasilishin)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#зваженітащасливі #всебудетхорошо #победитель #6сезон #

Публикация от Аркадій Василишин (@arkadiivasilishin)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публикация от Аркадій Василишин (@arkadiivasilishin)