УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Бойкот: українські спортсмени не побачать медалей в Росії

13/03/2018
Бойкот: українські спортсмени не побачать медалей в Росії

Стало відомо, чи братиме участь Збірна України з біатлону в проведенні останнього етапу Кубка світу

Подробицями ділиться в Facebook міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

За його словами, він провів зустріч з президентом Федерації біатлону України Володимир Бринзаком, разом вони обговорили ситуацію, що склалася і винесли спільне рішення – Збірна України не братиме участі в дев’ятому етапі Кубка світу, який пройде в Тюмені (Російська Федерація).

“Держава не має права втручатися в діяльність спортивних федерацій, як окремих громадських організацій. Але з усіх правил повинні бути винятки. Адже мова йде про країну-агресора, країну, яка систематично нехтує міжнародним законодавством, в тому числі в сфері спорту, не дотримується антидопінгових правил”, – пояснив рішення Жданов.

Нагадаємо, раніше Жданов повідомляв, що про бойкот етапу Кубка світу в Росії заявили федерації біатлону США, Канади та Чехії. Міністр особисто закликав біатлонне співтовариство України стати учасником цієї акції: “Росія – держава, де вживання допінгу стало одним з елементів національної спортивної політики”.

Крім того, Україна офіційно закликала міжнародні федерації не призначати міжнародних спортивних суддів на змаганнях, які планують провести в Росії, оскільки ця країна злісно порушує Всесвітній антидопінговий кодекс.

Нагадаємо, українці вражені перемогами наших паралімпійців. В цілому Україна отримала 15 медалей.