УКР
App for android App for apple

Бойова реабілітація Олександра Ємельяненка після колонії

10/07/2018
Бойова реабілітація Олександра Ємельяненка після колонії

Олександр Ємельяненко – 36-річний боєць MMA, майстер спорту з самбо. На рахунку Ємельяненка-молодшого 34 бої, з яких було виграно 27, і 7 програно.

Це п'ятий бій після трирічної перерви, який завершився у вересні 2017 року, і до того ж завершився вдало. Підписавши контракт з RCC, Олександр вийде на Октагон під їхньою егідою вже вдруге.

Вперше це було на пару з бразильцем Габріелем Гонзага, який був виведений з ладу технічним нокаутом.

І в скоріше пішов в бойовий шлях з переможним стріком в п'ять боїв.

У російській пресі повідомляється, що п'ятий бій після виходу на свободу відбувся 9 липня з Віктором Пешта. Цей бій проходив на турнірі RCC 3, в Єкатеринбурзі.

Віктор намагався чинити хоч якийсь то опір Олександру Ємельяненку, чого виявилося недостатньо, адже на зважуванні він важив на 8 кілограм менше ніж Олександр. Пешту Ємельяненко відправив у нокаут вже у другому раунді. Це була в загальній кількості 28-я перемога бійця.

Олександр Ємельяненко відзначився не тільки перемогами після колонії, а ще кардинальною зміною іміджу поголивши голову налисо і показавши татуювання на своїй голові. Також сваркою зі своїм братом Федором Емельяненко з приводу свого минулого.

 

Я победил! #Россия #Спорт #mma

Публикация от Александр Емельяненко (@alexemelyanenko)