Футбол рус

Бразильський суддя начудив дужче за англійського в матчі Реал-Ювентус

16/04/2018

Рефері вилучив футболіста за гру головою і призначив за це пенальті.
У матчі чемпіонату Бразилії Віторія – Фламенго Евертону Рібейро, який, захищаючи власні ворота, відбив м'яч головою, було показано червону картку і призначений одинадцятиметровий удар.

На повторах чітко видно, що півзахисник відбив м'яч обличчям.
Гравець Віторії Яго пенальті реалізував. Гра завершилася з нічийним рахунком 2: 2.

Нагадаємо, голкіпер Ювентуса Джанлуїджі Буффон сказав, що не шкодує, що вимовив образливі слова на адресу англійського арбітра матчу Ліги чемпіонів Реал – Ювентус (1: 3) Майкла Олівера.

"Я повинен був випустити те, що відчував всередині, навіть якщо це зашкодило б моєї репутації. Навіть якщо я висловлював ці почуття перебільшеним чином, вони все ще були логічними думками. Я сказав би ці слова знову.

Суддя з великим досвідом не поставив би пенальті. Він дозволив би обом командам боротися в додатковий час.

Я впевнений, що Олівер матиме велику кар'єру в майбутньому, але він занадто молодий, щоб обслуговувати подібний матч. На жаль, Олівер виявився в ситуації, яка була складною, надмірною і занадто важкою для нього ", – цитує Буффона Football-italia.

Після призначеного на 90 + 3 хвилині матчу пенальті Буффон сказився і отримав червону картку. Роналду реалізував 11-метровий і вивів Реал у півфінал Ліги чемпіонів.

На 37-й хвилині Юве вів в рахунку 0: 2 після дубля Маріо Манджукич. На 61-й хвилині Блез Матюйді, скориставшись помилкою Кейлор Наваса, і зовсім зробив рахунок 0: 3.

Коли справа йшла до додаткового часу Меді Бенатіа, на думку арбітра, порушив правила у своєму штрафному майданчику. Марокканець вдарив ногою по грудях Лукаса Васкеса. В результаті англійський рефері Майкл Олівер призначив пенальті, а туринці почали сперечатися з арбітром. Більше за всіх кричав Джанлуїджі Буффон, якого суддя видалив з поля. Вийшов в рамку Войцех Щенсни, якого Кріштіану Роналду переграв, хоч поляк і вгадав кут. 1: 3 – Реал пройшов до півфіналу Ліги чемпіонів.