УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

Брестське “Динамо” зробило гучну заяву щодо Артема Мілевського

19/07/2018
Брестське “Динамо” зробило гучну заяву щодо Артема Мілевського

Колишній нападаючий збірної України Артем Мілевський покине Брестське "Динамо". Про це заявили в прес-службі білоруського клубу. Крім Мілевського "Динамо" розлучається з Олексієм Гавриловичем і Павлом Савицьким.

Причини, за якими Брестське "Динамо" розлучається з Мілевським і двома іншими гравцями, клуб не розголошує. Однак за чутками, футболісти порушили дисципліну.

Цікаво, що всі троє є лідерами команди. Гаврилович – капітан команди. У Савицького кращий показник за системою гол плюс пас – 13 (9+3), Мілевський на другому місці – 10 (3+7).

Нагадаємо, що днями один з кращих футболістів в світовій історії Дієго Марадона прибув в білоруський Брест. Тут він починає працювати на посаді голови правління брестського футбольного клубу "Динамо". Марадона буде займатися питаннями стратегічного розвитку клубу, а також взаємодіяти з усіма його структурними підрозділами.

Перед матчем чемпіонату Білорусі Марадона привітав гравців своєї нової команди, в числі яких був і Мілевський. "Без зайвих слів", – підписав обійми з легендою Мілевський в Instagram.