УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

“Будем саджати в клітку!”: Президент Інгульця пояснив появу дивної трибуни для неадекватних шанувальників

14/09/2018
“Будем саджати в клітку!”: Президент Інгульця пояснив появу дивної трибуни для неадекватних шанувальників

Олександр Поворознюк вважає, що на стадіонах повинні бути спеціальні клітини для агресивних уболівальників

Президент футбольного клубу Першої ліги України Інгулець Олександр Поворознюк розповів, чому він встановив клітку на стадіоні свого клубу.

"Що поганого в нашому гостьовому секторі? Всі зручності в наявності, є крісла – влаштовуйтеся зручніше. Що не так? Це ж клітина не для нормальних вболівальників, а для дебілів, які неправильно поводяться. Через це їх туди кидають і закривають. На кожному стадіоні має це бути. І у мене є. Ми спеціально цей сектор встановили на видному місці, щоб усі його бачили і думали головою перед тим, як щось робити неправильно.

Ця "клітина" – камера тимчасового утримання для тих вболівальників, які порушують правила поведінки на стадіоні. Спочатку їм роблять зауваження, а якщо вони його не виконують, то їх просто саджають у "клітку" до з'ясування обставин. Що я неправильно зробив?

Хочу, щоб наші вболівальники спокійно приходили з дітьми на стадіон. Вболівай, кричи, сходи з розуму, але беззаконня я не дозволю! Така "камера" має бути за регламентом. Для тих людей, які не вміють себе поводити у громадських місцях і на стадіоні", – наводимо слова Поворознюка.