“Будівельник” став десятикратним чемпіоном України з баскетболу

06/05/2017

Київський "Будівельник" обіграв "Хімік" в четвертому матчі фінальної серії української Суперліги і в десятий раз в історії став чемпіоном країни.

Господарям майданчика навіть не допоміг штурм в останньому періоді, де вони заробили 33 очка, зумівши скоротити відставання від 25 до 8 пунктів. Гості в цей час задовольнялися лише 19 балами, але гандикап, зароблений в попередніх періодах, дозволив "будівельникам" утримати перемогу.

Ця перемога в Південному дозволила киянам довести рахунок в серії до 3: 1 на свою користь.

"Хімік" – "Будівельник" – 81:89 (9:17, 18:26, 21:27 33:19)

"Хімік": Сміт 23 + 6 передач + 4 підбирання, Антипов 11 Конєв 10 Бєліков 9, Петров 8.

"Будівельник": Стефенс 21 + 5 підбирань, Дугат 19 + 6 підбирань, Отверченко 12 Філдс 12 + 7 передач, Дроздов 9.