Мотивация-old

“Будівельник” виграв столичне баскетбольне дербі у “Києва”

24/03/2015

Будівельник поступається Хіміку

Баскетболісти “Будівельника” у єдиному сьогоднішньому матчі чемпіонату України здобули перемогу над БК “Київ” з рахунком 99:65 (21:17, 18:16, 33:14, 27:18).

Без Руслана Отверченка та В’ячеслава Боброва, зате з Максимом Сандулом у складі, “Київ” доволі успішно провів першу половину, програючи за її підсумками тільки −6. Причому, якби “вовки”, які майже нічим не поступалися супернику, використовуючи численні помилки “Будівельника”, були влучніші з лінії штрафних, розрив у рахунку складав би кілька очок. Крім того, номінальним гостям не вдалося зупинити грізний дует в особі Дениса Лукашова й Михайла Анісімова.

Друга половина розпочалася за рахунку 39:33 на користь “Будівельника”, який впродовж третьої чверті здійснив вирішальний ривок, здобувши таку ж кількість очок, як і суперник до великої перерви. Потужна гра Михайла Анісімова під кільцями вкупі з дальніми кидками Максима Пустозвонова дозволили чинним чемпіонам повести +20 ще до середини періоду. Підсумував десятихвилинку триочковий Олександра Неруша — 72:47, котрий остаточно зняв питання про переможця матчу.

Вкотре в сезоні Михайло Анісімов продемонстрував, що в чемпіонаті в нього небагато гідних опонентів. У дербі з “Києвом” центровий “Будівельника” за 14 хвилин, проведених на паркеті, відзначився 20 очками, реалізувавши 8/9 двоочкових і 4/4 штрафних кидків, 3 підбираннями та 2 передачами.
У складі “Будівельника” також варто відзначити Олександра Липового (11 очок + 10 підбирань + 5 передач), Максима Івшина (11 очок + 5 підбирань) і Дениса Лукашова (10 очок + 6 підбирань + 6 передач).

Павло Крутоус відзначився 19 очками, ставши найрезультативнішим гравцем “Києва”. 12 очок і 5 передач на рахунку Максима Луценка, 10 очок і 6 підбирань — Артема Швеця.