УКР
App for android App for apple

Букмекери назвали фаворита бою Макгрегор – Мейвезер в ММА

20/03/2018
Букмекери назвали фаворита бою Макгрегор – Мейвезер в ММА

Букмекери вже приймають ставки на бій Макгрегор – Мейвезер в ММА

Екс-чемпіон світу в п'яти вагових категоріях Флойд Мейвезер (50-0, 27 КО) заявив про намір отримати ліцензію на виступи в ММА, і вже готується до поєдинку, але не називає ні суперника, ні будь-які терміни.

Букмекери вже почали приймати ставки на можливий реванш Флойда з Конором Макгрегором за правилами ММА. Звичайно, що в цьому бою Макгрегор фаворит: ставки приймаються в співвідношенні 10 до 1.


Аналітики вважають, що незважаючи на очевидний результат, цей бій приверне куди більше уваги, ніж будь-який поєдинок в UFC або боксі на сьогоднішній день.

"Я думаю, шансів у Мейвезера набагато менше, але публіка любить підтримувати андердога, так що дуже вже занижувати коефіцієнти не було сенсу. Особисто я очікую від бою якоїсь безглуздої вистави, але правда в тому, що він все одно приверне куди більше уваги, ніж будь-який поєдинок в UFC або боксі на сьогоднішній день", – вважає спортивний аналітик Westgate Джон Мюррей.

Нагадаємо, Флойд Мейвезер готується до дебютної бою в ММА. Він підтвердив, що буде тренуватися з чемпіоном UFC у середній вазі Тайроном Вудлі.

В інтерв'ю TMZ Sports Мейвезер підтвердив слова Вудлі, а також оцінив свої бійцівські навички.

"Скоро я почну працювати з Тайроном. Ми вже з ним кілька разів говорили і обговорили всі моменти, в самий найближчий час почнемо тренування. Мені не потрібно вчитися всьому підряд, необхідно лише провести невеликі зміни. Це займе довше трьох місяців. Навіть якщо нам буде потрібно шість або вісім місяців, нам необхідно виконати правильну роботу і бути впевненими, що ми на належному рівні.

Боротися я вмію. Мої навички в цьому не такі вже й погані. Якщо давати оцінку за 10-бальною шкалою, то я поставив би 7, але ми можемо довести це до 9. Якщо говорити про мої боксерські навички, то за 10-бальною шкалою у мене всі 7. А що стосується ударів ногами, то тут у мене 4. Проте ми скоро попрацюємо над цим і виведемо на новий рівень.

Хто стане суперником? Поки не знаю, я навіть не почав тренуватися. Мені потрібно обговорити все зі своєю командою і батьком. Зрозуміло, цифри повинні бути правильними, але я отримаю це", – заявив Мейвезер.

Раніше з'являлася інформація про те, що Мейвезер може перейти в UFC. А чемпіон UFC Конор Макгрегор заявляв, що хоче провести бій з Мейвезером за правилами змішаних єдиноборств.