УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

“З незграби у завидного нареченого”: Як живе наймолодший “Зважений” Олег Гопаца

02/06/2018
“З незграби у завидного нареченого”: Як живе наймолодший “Зважений” Олег Гопаца

Проект "Зважені та щасливі" вже декілька років поспіль робить життя українців кращим. Кожен із учасників проекту виносить для себе урок, навіть передчасно покидаючи його. Адже коли за тебе вболіває ціла країна, ти просто не можеш її підвести.

Сьогодні ми розповімо вам про учасника "Зважених", якому не тільки вдалося довести усім, що він може, але й повірити в себе і бути за крок від перемоги. Олег Гопаца почав набирати вагу,  коли працював експедитором на вантажному авто. Сидяча робота, харчування фастфудами сприяли цьому якнайкраще. Саме зайва вага стала причиною звільнення. Олег прийшов на програму з вагою 165 кг, а на фінальному зважуванні вага показала результат – 92 кг.

Як живе після проекту "Зважені та щасливі" мрійник Олег Гопаца? Сам хлопець із превеликим задоволенням розповів про це під час інтерв' ю. Олег зізнається, що усі його комплекси відступили. Якщо раніше у нього не було стосунків через те, що він соромився власного незграбного тіла, то тепер такої проблеми нема. Гопаца сміливо знайомиться з дівчатами, деякі самі хочуть приятелювати з ним, адже Олег Гопаца тепер зірка телебачення і просто красивий презентабельний хлопець.

"Я своїм результатом дуже задоволений! Йдучи на проект, хотів аби нова вага складала 95 кг, а кінцевий результат у мене 92 кг, отже, вдалось навіть перевершити себе. Це моя найважливіша перемога над собою! Звісно, тепер впевненість в собі маю! Немає сором’язливості, спокійно можу підійти до будь кого і заговорити першим. Розмовляю на будь-яку тему, і не маю комплексів", – розповідав Олег в інтерв'ю.

Після "Зважених" Олег Гопаца подався на шоу "Все буде добре" з Надією Матвєєвою. Там він хотів знайти собі дівчину. Жартував, що обере ту, яка найкраще готує.

І таки обрав. Серце Олега підкорила Надя Биндзюра, яка приготувала панакоту, і саме з нею Олег Гопаца і пішов на побачення. Невідомо, чи справді Олегом керував "закон шлунка", чи, можливо, щось інше, але зараз учасник "Зважених" ретельно оберігає своє особисте життя від нав' язливої уваги преси і шанувальників. 

Під час проекту Олегові приписували роман з його конкуренткою, переможницею сезону – Юлею. У молодих людей склалися дружні стосунки, проте аж ніяк не більше. І після проекту Олег порадів за свою подругу.

"Щасливий за неї! Тільки можу побажати аби і надалі вона досягала всіх поставлених цілей! Те, що вона зробила шокує і вражає водночас!", заявляв Олег зразу після фіналу.

Також всім відомо про складні стосунки Олега з іншим учасником – Дімою, вони часто сварились і навіть ворогували. А ось після проекту навіть подружилися.

"Конкурентні стосунки у нас були на проекті. Ми розуміли, що якщо не я його, то він мене. Зараз ми спілкуємось, можемо посидіти і попити кави, в цілому нормальні стосунки!", – говорив Олег.

Зараз Олег Гопаца не веде сторінок у соцмережах, не публікує фото, не з'являється на публіці і чого більше не світиться у якихось скандальних історіях. На телебачення його теж перестали запрошувати.

Хтозна, може він вже знайшов своє щастя, до якого поборов такий довгий шлях? І можливо зараз навіть зайнятий сімейними справами.