УКР
App for android App for apple

Буйство Макгрегора: президент UFC виступив з гучною заявою

09/04/2018
Буйство Макгрегора: президент UFC виступив з гучною заявою

Дана Уайт поспілкувався з Конором Макгрегором

Президент UFC Дана Уайт розповів про перспективи екс-чемпіона UFC у легкій вазі Конора Макгрегора (21-3) після нападу на автобус з учасниками UFC 223, серед яких був росіянин Хабіб Нурмагомедов.

Дана Уайт розповів, що розмовляв з Макгрегором. Президент UFC зазначив, що розраховував на повернення Макгрегора у вересні, проте після того, що сталося не знає, якими будуть перспективи Конора.

"Спілкувався з Конором в суботу, все пройшло нормально. Вважаю, що є взаємна повага між нами. У мене немає поки будь-яких ідей, що робити далі з Конором Макгрегором.

Адже він прилетів в Нью-Йорк не для зустрічі зі мною, а застрибнув на літак разом з тими хлопцями за Хабібом. Макгрегор прилетів до Нью-Йорка за Хабібом, він не приїхав бити мене. Я ж навіть не знав, що Конор тут.

Перш, ніж все це сталося, ми говорили з ним про дату повернення – у вересні. Але тепер я не знаю, чи реально це. Не питайте мене про Конора – я нічого не знаю про нього. Не думав про це", – розповів Уайт на прес-конференції після UFC 223.

Нагадаємо, Конор Макгрегор напав на автобус з учасниками турніру UFC 223 в Нью-Йорку. Разом з Макгрегором в інциденті брав участь його друг Артем Лобов і ще декілька людей. В автобусі був і російський боєць Хабіб Нурмагомедов, з яким напередодні Лобов влаштував бійку.

Відомо, що в результаті нападу кілька осіб отримали серйозні поранення, тому три бої турніру UFC 223 було скасовано.

Видання Daily Mail опублікувало відео, на якому Макгрегор намагається розбити вікно автобуса залізною огорожею, а кому-то з його компанії вдалося це зробити.

В автобусі перебували бійці ММА, яких вивозили з прес-конференції напередодні турніру UFC 223. На іншому відео, знятому з автобуса, чітко видно обличчя Макгрегора.

В результаті нападу, боєць Майкл К'єза, який перебував в автобусі, отримав поріз на обличчі. Від осколків скла серйозно постраждали кілька людей.

Хабіб Нурмагомедов прокоментував напад чемпіона в легкій вазі Конора Макгрегора на автобус з учасниками турніру UFC 223, серед яких знаходився і він сам.

"Відверто кажучи я не хочу, щоб його відправили до в'язниці. Ми повинні побитися. Можеш надіслати мені своє місцезнаходження. Будь ласка, ми повинні виправити це. Ти і я. Один на один. Хочеш, щоб було 10 на 10? Без проблем. Я дав ляща всій його команді і ніхто нічого не сказав. Він прийшов з пресою, з камерами, коли я був один. Зрозуміло, я хотів вийти з автобуса, але мене не пустили. Він знає це", – сказав Нурмагомедов.

Що стосується сутички з бійцем Артемом Лобовим, яка, судячи з усього, і спровокувала напад, Нурмагомедов пояснив, що там не було нічого, вартого уваги.

Пізніше Макгрегор сам здався поліції. Як повідомили в прес-службі поліції, Макгрегор з'явився у відділ, не чекаючи свого арешту.

Йому пред'явили звинувачення за трьома пунктами про напад і умисне заподіянні шкоди. Пізніше Макгрегора відпустили під заставу 50 тисяч доларів. Свідчення у цій справі ірландець дасть 14 червня.