УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Час працює проти нас”: експерт розповів про стан здоров’я видатного Шумахера

21/07/2018
“Час працює проти нас”: експерт розповів про стан здоров’я видатного Шумахера

Семиразовий чемпіон Формули-1 Міхаель Шумахер за життя став легендою, а його прізвище згадується, коли мова йде про гонщика або гонках навіть на звичайних вулицях.

Шансів на те, що 49-річний спортсмен видужає немає. Провідний в світі невролог, бельгійський фахівець Стівен Лаурінс порадив фанатам чемпіона не плекати надії на відновлення кумира.

Вчений пояснив, що «з медичної точки зору, Міхаель Шумахер більше не в комі. Відновлення після неї має проходити в короткі терміни, інакше починаються незворотні процеси в мозку.

«Мозок Міхаеля настільки зачеплений, що його інтелектуальне відновлення малоймовірне», – пояснив Лаурінс, уточнивши, що час зараз «працює проти нас», а позитиву чекати не доводиться.

Нагадаємо, Міхаель Шумахер провів 19 сезонів у «Формулі-1» (з 1991 по 2006 і з 2010 по 2012 роки). Німецький гонщик – семиразовий чемпіон світу, дворазовий віце-чемпіон світу і тричі бронзовий призер. Володар численних рекордів «Формули-1»: за кількістю перемог (91), подіумів (155), перемог за один сезон (13), швидких кіл (77), а також чемпіонських титулів поспіль (5).

Після завершення кар'єри 29 грудня 2013 року Шумахер катався на лижах і при падінні отримав серйозні черепно-мозкові травми. За два роки лікарі зробили Міхаелю кілька операцій. Його перевели в стан штучної коми, в якій він провів майже півроку. Це був один з варіантів, який міг би допомогти. У підсумку у вересні 2014 го Шумахера виписали з лікарні і перевезли в його будинок в Швейцарії, де він перебуває під наглядом фахівців до цих пір.