УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

“Час від часу знімається у кіно”: Тільки погляньте на красуню-дружину Олега Лужного

04/07/2018
“Час від часу знімається у кіно”: Тільки погляньте на красуню-дружину Олега Лужного


Український спорт висвітлюється у пресі дуже поверхнево, читачам та глядачам повідомляють лише про знакові і важливі події, зовсім не концентруючись на постатях. І дуже даремно, адже саме постаті творять історію, будь це політика, шоу-бізнес або й навіть спорт.

Сьогодні ми розповімо вам про одну із важливих фігур в українському футболі. Зараз Олег Лужний – авторитетний футбольний тренер, але колись він був одним із найкращих гравців збірної України. Грав у позиції правого захисника. 

Любителі футболу знають Олега Лужного як першокласного гравця "Динамо", але мало хто знає, що свою кар'єру футболіст розпочав із львівського клубу "Карпати". Олег почав грати у футбол в далекому нині 1976 році, але тоді і подумати не міг, що це стане не лише його професією, але й стилем його життя.

Тренерську кар'єру Олег Лужний почав у 2006 як помічник тренера київського клубу "Динамо". Про цей етап своєї кар'єри Олег згадувати не любить. Він побачив українських футболістів під іншим кутом і те, що він побачив зовсім не втішило колишнього гравця збірної.

"…з футболістами такого класу ми не можемо грати вище за рівень чемпіонату України. У них немає нічого – ні характеру, ні духу, ні футбольної злості…",

– розкритикував команду Лужний.

Що відомо про особисте життя авторитетного футбольного тренера. Дружину Лужного звуть Елеонора. Пара узаконила свої стосунки ще в 1992 році. Елеонора Лужна довгий час займалася домашнім господарством, поки чоловік будував карколомну кар'єру. Згодом вона повернулася до своєї роботи. Елеонора – маркетолог. Але окрім своєї професії дружина тренера час від часу знімається у кіно, переважно в епізодичних ролях.

У подружжя Лужних двоє дочок. Старша Ольга працює мерчендайзером. В дитинстві дівчинка займалася тенісом, проте спортивна кар'єра у неї так і не склалася. Молодша Христина – вивчає кіномистецтво у Оксфорді. Дівчина сподівається, що її акторська кар'єра складеться успішніше, ніж у матері і не обмежиться лише епізодичними ролями в кіно.

У будь-якому раз ми бажаємо успіхів і Олегові і його чудовій сім'ї.