УКР
App for android App for apple
Футбол
Подобається

Чекаємо на нових зірок: Динамо підсилилось найкращим скаутом України

04/04/2018
Чекаємо на нових зірок: Динамо підсилилось найкращим скаутом України

Євген Красніков відповідатиме за трансфери Динамо

Київське Динамо домовилось про співпрацю з вже колишнім спортивним директором збірної України Євгеном Красніковим. Цю інформацію підтвердив президент київського клубу Ігор Суркіс.

"Чутки щодо Євгена Краснікова відповідають дійсності. Ми досягли з ним домовленості про співпрацю з Динамо в роботі з трансферів футболістів. Наша спільна робота почнеться з наступного сезону. Впевнений, що досвід Краснікова піде на користь Динамо і допоможе зробити нашу команду сильнішою", – цитує Суркіса Dynamo.kiev.ua.

Красніков працював у збірній України з липня 2016 року. Він також був заступником голови комітету національних збірних Федерації футболу України. Саме з ініціативи колишнього спортивного директора харківського Металіста в складі команди Андрія Шевченка з'явився натуралізований бразилець Марлос.

Зазначимо, що Красніков відповідав за селекцію в харківському Металісті у 2006-2013 роках. Запросив в клуб всіх головних зірок останніх 10 років – від Марко Девіча і Едмара до Хосе Соси і Тайсона. При ньому харківський клуб став третьою ударною силою українського футболу і непогано виглядав в Європі.

У 2013 році Краснікова звинуватили в організації договірного матчу і дискваліфікували на п'ять років. Через два роки звинувачення були зняті і Євгену дозволили повернуться у футбол.

За версією Football Manager Євген Красніков є одним з найкращих спортивних директорів світу.