Чемпіонат Англії: Лестер здолав Евертон

29/10/2017

Із суботи до понеділка, 28-30 жовтня, у Англії відбудуться матчі десятого туру Прем’єр-ліги.

Манчестер Сіті у результативному матчі зумів здолати Вест Бромвіч та продовжив лідирувати у турнірній таблиці. Успіх Містянами принесли точні вистріли Сане, Фернандінью та Стерлінга.

Ліверпуль у другому таймі все ж таки зумів розбити Гаддерсфілд – 3:0. Зазначимо, що у першому таймі Мохаммед Салах не реалізував пенальті.

Лондноський Арсенал, який після першого тайму мінімально поступався Суонсі зумів перевернути гру та вирвати перемогу. Спочатку Сеад Колашінац зрівняв рахунок, а потім Аарон Ремсі приніс перемогу Канонірам.

Чемпіон Англії – лондонський Челсі на виїзді мінімально обіграв Борнмут – 0:1. Єдиний гол у матчі на рахунку Едена Азара.

У неділю Лестер завдяки голам Варді і Грея здобув важливу перемогу над Евертоном і покращив своє становище в турнірній таблиці.