Чемпіонат Англії: Манчестер Сіті знищив Вотфорд, Арсенал та Челсі сильнішого не виявили

04/01/2018

До вашої уваги результати матчів 22-го туру англійської Прем'єр-ліги

З понеділка по середу, 1-3 січня, відбудуться матчі 22-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Відкривали 2018 рік Брайтон і Борнмут. Команди продемонстрували цікавий футбол і боролися за перемогу до останнього. У підсумку, Борнмуту двічі вдавалося відігратися по ходу зустрічі, і обидва колективи розділили очки (1:1).

У блоці матчів понеділка Ліверпуль лише в компенсований час до другого тайму зумів вирвати перемогу над Бернлі (2:1). Автором переможного голу став естонський захисник Рагнар Клаван. В інших поєдинках Лестер впевнено впорався з Гаддерсфілдом (3:0), а Ньюкасл на виїзді мінімально здолав Сток Сіті (1:0).

У заключному матчі понеділка Манчестер Юнайтед здолав Евертон (2:0). Обидва голи підопічні Жозе Моурінью забили після перерви.
Тоттенгем на виїзді обіграв Суонсі (2:0). Вже на 12-й хвилині Льоренте відкрив рахунок після передачі Еріксена. На 89-й хвилині Деле Аллі встановив остаточний рахунок в матчі.

Манчестер Сіті на власному полі розбив Вотфорд. Вже на першій хвилині Рахім Стерлінг відкрив рахунок у матчі. За 10 хвилин у власні ворота зрізав м'яч Кабаселе. На 63-й хвилині рахунок потроїв Серхіо Агуеро, а на 82-й хвилині забив м'яч престижу Андре Грей.

У заключному матчі туру Арсенал у лондонському дербі приймав Челсі. Каноніри вирвали нічию на останніх секундах, завдяки точному вистрілу від Ектора Бельєріна (2:2).