Чемпіонат Іспанії: Успіх Барселони, несподівана поразка Реала

30/10/2017

Від суботи до понеділка, 28-30 жовтня, відбудуться матчі десятого туру іспанської Прімери.

Програму 10-го туру чемпіонату Іспанії відкривав поєдинок між Алавесом та Валенсією. Гостя вдалося відкрити рахунок на 34-й хвилині. Результативний постріл на рахунку Сімона Дзадзи. Алавес зрівняв рахунок у дебюті другого тайму. Проте втримати нічию не зумів. На 66-й хвилині арбітр матчу за гру рукою у штрафному майданчику вказав на 11-метрову позначку. Футбольний вирок вдало реалізував Родріго.

Мадридський Атлетіко вдома не зумів переграти Вільярреал – 1:1. Матрацники відкрили рахунок на 61-й хвилині матчу. За 10 хвилин до кінця основного часу гості зуміли зрівняти рахунок зусилями Карлоса Бакки.

У неділю Реал у виїзному матчі зазнав поразки від новачка Ла Ліги Жирони – 1:2.

Мадридці відкрили рахунок на 12-й хвилині завдяки точному удару Іско. Господарі відігралися на 54-й, коли відзначився Крістіан Стуані. Переможний м'яч Жирона забила на 58-й хвилині, його автором став Крістіан Португес.

Для Вершкових це друга поразка у сезоні.

У двох заключних матчах неділі Ейбар зробив камбек в домашній зустрічі з Леванте, а Малага за підтримки рідних трибун мінімально здолала Сельту.